Contact Us

Muotolevy Tilaratkaisut Oy

Tervasuontie 3, PL 30
03101 Nummela, Finland

Muotolevy Tilaratkaisut Ltd is a part of the Muotolevy Group.

Call Center

Open on weekdays 08:00-16:00
Tel: +358 (0)10 281 4000
Fax: +358 (0)10 281 4100
E-mail: myynti@muotolevy.fi

Sales

Heikki Tuomisto

Project Sales
+358 (0)40 900 4434
heikki.tuomisto@muotolevy.fi

Mika Kujanpää

Project Sales
+358 (0)400 469 328
mika.kujanpaa@muotolevy.fi

Tuula Tarvainen

Project Sales
+358 (0)50 502 4646
tuula.tarvainen@muotolevy.fi

Sami Joro

Sales Muotolevy Module
+358 (0)50 370 8000
sami.joro@muotolevy.fi

Teppo Rantanen

Project Sales
+358 (0)40 759 5876
teppo.rantanen@muotolevy.fi

Material Management and Production

Virpi Markkola

Material Management
+358 (0)400 505 177
virpi.markkola@muotolevy.fi

Sara Pukkila

Material Management
+358 (0)44 320 3586
sara.pukkila@muotolevy.fi

Eija Klutas

Production Manager
+358 (0)44 320 3581
eija.klutas@muotolevy.fi

Installation Service

Veli Hiltunen

Installation Manager
+358 (0)400 486 629
veli.hiltunen@muotolevy.fi

Jussi Saarni

Supervisor
+358 (0)400 952 038
jussi.saarni@muotolevy.fi

Veijo Lahtinen

Supervisor
+358 (0)500 612 711
veijo.lahtinen@muotolevy.fi

Administration

Mika Kujanpää

CEO
+358 (0)400 469 328
mika.kujanpaa@muotolevy.fi

Saija Tirkkonen

CFO
+358 (0)40 582 0685
saija.tirkkonen@muotolevy.fi

Erna Hellgren

Purchase and Sales
+358 (0)44 320 3582
erna.hellgren@muotolevy.fi

Markus Merinen

Marketing Manager
+358 (0)400 246 733
markus.merinen@muotolevy.fi